شارژ و اینترنت بگیر

بیت کوین رایگان ببر!


با هر خرید شارژ و اینترنت از دراپینو به طور نا محدود بیت کوین رایگان به دست بیار و اونو نقدش کن!

Dropino 6

سه سوته بیت کوین رایگان بگیر!

dropino

شماره تماست رو ثبت کن

Group 1194

شارژ یا اینترنت مورد نیازت رو بخر

Group 1195

تبریک! حالا بیت‌کوین دار شدی

چطوری میشه با خرید شارژ و اینترنت
بیت کوین رایگان گرفت؟!

فرقی نداره همراه اولی باشی، ایرانسلی یا رایتلی!


کاربر هر اپراتوری که باشی میتونی در ازای هربار خرید شارژ و اینترنت یمقدار بیت کوین به دست بیاری!

charge dropino
charge dropino

آشنایی با جهان ارزهای دیجیتال شگفتی‌های پر پولی همراه خودش داره. یکی از این شگفتی‌ها دوبرابر شدن درآمدتون و کسب سود دلاری هست. فرض کنید شما بدون هیچ سرمایه‌ای و بدون هیچ مهارتی میتونید ارزدیجیتال دریافت کنید و برای خودتون یه درآمد کوچیک دلاری رقم بزنید.

خبر خوبی که برای خوانندگان این مطلب داریم این هست که بدون نیاز به هیچ پول و مهارتی و بطور رسمی داخل ایران میتونن بیت‌کوین رایگان فقط از طریق خرید شارژ همراه اول دریافت کنن. این هدیه جذاب توسط یه وبسایت ایرانی که با اپراتور همراه اول همکاری کرده برای کاربران داخل ایران امکان‌پذیر شده.

دارندگان سیمکارت همراه اول تا پایان این مطلب همراه ما باشید چونکه قراره بعد از خواندن این مطلب شما با خرید شارژ همراه اول اقدام به دریافت بیت‌کوین رایگان کنید.

با هر خرید شارژ همراه اول، بیت کوین رایگان بگیر

شاید در 24 ساعت شبانه روز به تعداد زیاد اقدام به خرید شارژ همراه اول برای سیمکارتمون کنیم که روش های مختلفی مثل خرید از کدهای دستوری، خرید از طریق وبسایت همراه اول و خرید از طریق اپلیکیشن همراه من ممکن هست. داخل این روش های متداول هیچ پاداش بیت‌کوینی به دارندگان سیمکارت همراه اول اهدا نمیشه.

اما یه وبسایت ایرانی و معتبر با همکاری همراه اول اقدام به اهدای بیت‌کوین رایگان در ازای خرید شارژ همراه اول از طریق وبسایتی که در ادامه معرفی میکنیم کرده. شما با هر خرید شارژی که در طی روز از این وبسایت انجام بدید میتونید پاداش بیت‌کوینی رایگان و جذاب به راحتی دریافت کنید.

دراپینو اولین پلتفرم دریافت بیت کوین رایگان با خرید شارژ همراه اول

وبسایت نوین و کاربردی دارپینو که داخل ایران به صورت رسمی فعالیت داره به کاربرانی که از وبسایتش اقدام به خرید شارژ همراه اول کنن بیت‌کوین رایگان اهدا میکنه. وبسایت دراپینو دارای نماد اعتماد هست و داخل وبسایتش پشتیبانی 24 ساعته داره تا اگه سوال و مشکلی برای کاربرانش پیش امد در اسرع وقت پاسخگوی اونها باشه.

دراپینو در جهت تسهیل زندگی ریالی ایرانی‌ها و آشنایی ما با دنیای جدید ارزهای دیجیتال در ازای هر خرید شارژ همراه بیت‌کوین رایگان اهدا میکنه که این حرکت جدید داخل ایران اولین بار توسط وبسایت دراپینو اتفاق افتاد. دراپینو در ازای هر خرید شارژ همراه اول به شما 1% بیت‌کوین رایگان اهدا میکنه که هیچ محدودیتی در خرید شارژ همراه اول در طی روز برای دریافت بیت کوین رایگان وجود نداره.

مراحل خرید شارژ همراه اول از دراپینو

برای خرید شارژ و دریافت بیت‌کوین رایگان به سایت دراپینو برید و از قسمت منو گزینه خرید شارژ مستقیم رو انتخاب کنید، در مرحله بعد باید شماره تماستون رو وارد کنید و بعد از زدن دکمه ادامه شماره کارت بانکیتون رو وارد کنید و با کلیک روی کادر ادامه به مرحله بعدی برای خرید شارژ همراه اول برید.

در مرحله بعد شما باید سیمکارت موردنظرتون رو انتخاب کنید که برای شما همراه اول هست. روبروی سیمکارت ها کادری وجود داره که باید شماره تماس فردی که قصد شارژ سیمکارتش رو دارید واردکنید. اگه شماره تماس خودتون باشه که داخل کادر نوشته شده هست نیازی به تغییر نیست اما اگر برای سیمکارت دیگری قراره شارژ ارسال کنید داخل اون کادر باید شماره تماسش رو وارد کنید.

در مرحله بعد باید مبلغ شارژی که نیاز دارید رو انتخاب کنید، مبالغ شارژ داخل وبسایت دراپینو متنوع هست. . مبالغی مثل: 1000تومان، 2000تومان، 5000تومان، 10000تومان، 20000تومان، 50000تومان که با توجه به نیازتون میتونید این مبالغ رو انتخاب کنید تا سیمکارتتون شارژ بشه و پاداش بیت‌کوینی دریافت کنید.

بعد از انتخاب میزان شارژ سیمکارت روی گزینه پرداخت آنلاین کلیلک کنید تا به درگاه پرداخت برید و در اونجا با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و در نهایت زدن گزینه پرداخت سیمکارت شما شارژ میشه. بعد از پرداخت و خرید شارژ، دراپینو سفارش شما رو با موفقیت ثبت میکنه و کدپیگیری به همراه ساعت و تاریخ خرید و مبلغی که شارژ خریدید و  میزانی که بیت کوین دریافت کردید برای شما به نمایش گذاشته میشه که شما با ورود و یا ثبت نام داخل دراپینو میتونید بیت کوینی که دریافت کردید رو مشاهده کنید و اقدام به برداشت ریالی و استفاده از اون بکنید.

با دراپینو روی تمامی خرید های روزمره، بیت کوین رایگان هدیه بگیر

یکی دیگه از خدمات دراپینو خرید از فروشگاه‌های طرف قراردادش و دریافت بیت کوین رایگان در ازای خرید از اون فروشگاه ها هست. فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مشهوری مثل افق‌کوروش، سورنا، گندم و هایپرفمیلی‌ها عضو خانواده دراپینو هستن که داخل هر محله‌ای وجود دارن شما با خرید از این فروشگاه‌ها صاحب ارزدیجیتال رایگان میشید.

دراپینو با 10 هزار کسب و کار دیگه داخل محلات مختلف قرارداد داره، مغازه‌هایی مثل گلفروشی، الکترونیکی، کافه و رستوران، لباسفروشی، آرایشی و بهداشتی و قنادی که با خرید از هرکدوم از اینها شما ارزدیجیتال رایگان دریافت میکنید. برای دیدن لیست جامع فروشگاه‌های طرف قرارداد دراپینو همین الان به وبسایت دراپینو برید و از قسمت مشتریان تمام فروشگاه‌ها رو ببنید، تازه وبسایت دراپینو GPS هم داره شما میتونید با استفاده ازش نزدیک ترین فروشگاه‌ها رو به محل کار یا زندگیتون پیدا کنید و خریدتون رو انجام بدید.

دارپینو داخل شهرستان‌ها هم فعالیتش رو شروع کرده و یعنی اگه سفر هم بودید درآمددلاری خودتونو رو دارید و اگه هم شهرستان زندگی می‌کنید از رمزارز دریافتی خودتون لذت ببرید. 

سخن آخر

دراپینو اولین پلتفرم ایرانی و معتبر که داخل ایران شروع به فعالیت رمزارزی کرده. شما با خرید شارژ همراه اول از وبسایت دراپینو و میتونید بیت‌کوین رایگان دریافت کنید. فقط کافیه برای خودتون یا هر فرد دیگه ای که قراره شارژ بخرید اگه از سایت دراپینو تهیه کنید صاحب بیت‌کوین رایگان میشید.

دراپینو با فروشگاه های بزرگی مثل افق‌ کوروش، سورنا، گندم و هایپرفمیلی قرارداد داره که با هر خریدی از این فروشگاه‌های معروف انجام بدیم صاحب ارزدیجیتال میشیم. برای کسب سود دلاری و رونق زندگی ریالی‌تون همین حالا به وبسایت دراپینو مراجعه کنید تا بیت‌کوین رایگانتون رو دریافت کنید.

از دراپینو چقدر میتونیم شارژ همراه اول تهیه کنیم؟

مبالغ شارژ داخل وبسایت دراپینو متنوع هست. . مبالغی مثل: 1000تومان، 2000تومان، 5000تومان، 10000تومان، 20000تومان، 50000تومان که با توجه به نیازتون میتونید این مبالغ رو انتخاب کنید تا سیمکارتتون شارژ بشه و پاداش بیت‌کوینی دریافت کنید.

دراپینو در ازای خرید شارژ همراه اول چقدر بیت‌کوین رایگان اهدا میکنه؟

دراپینو در ازای هر خرید شارژی که در طی روز انجام میدید 1% بیت کوین رایگان به شما اهدا میکنه.

آیا دراپینو فقط با فروشگاه‌های زنجیره‌ای قرارداد داره؟

خیر، علاوه‌بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای با 10 هزار بیزنس دیگه مثل کافه و رستوران، گلفروشی، قنادی، الکترونیکی، لباسفروشی و.. هم قرارداد داره و شما با خرید از هرکدوم ازاین فروشگاه‌ها پاداش رمزارزی دریافت می‌کنید.

فروشگاه‌های معروف طرف قرارداد دارپینو کدام‌اند؟

از معروف ترین فروشگاه‌ها معروف افق‌کوروش، سورنا، گندم و هایپرفمیلی ها هستن. شما میتونید با خرید از هرکدوم از این فروشگاه ها میتونید ارزدیجیتال رایگان دریافت کنید.

داخل دراپینو فقط میتونیم یک شماره کارت بانکی برای خرید شارژ ثبت کنیم؟

خیر، هیچ محدودیتی در ثبت شماره کارت بانکی وجود نداره و شما به هر تعدادی که دوست داشته باشید میتونید شماره کارت بانکی داخل دراپینو ثبت کنید.

هرسوالی داری باهامون در میون بزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *