سوالات متداول

امکان خرید چه نوع شارژ ها و بسته های اینترنتی از دراپینو وجود داره؟

تو میتونی همه بسته های اینترنت و شارژ اپراتور های همراه اول، ایرانسل و رایتل رو از دراپینو بخری و در ازاش پاداش بیت کوین هم دریافت کنی.

آیا فقط با خرید شارژ و اینترنت میتونیم پاداش بیت کوینی دریافت کنیم؟

به غیر از خرید شارژ میتونی در ازای خرید های روزمره ات مثل خرید از افق کوروش هم بیت کوین رایگان کسب کنی، فقط کافیه با شماره کارت ثبت شده توی دراپینو خریدت رو انجام بدی.

چه بسته های اینترنتی شامل پاداش بیت کوینی میشه؟

هر بسته اینترنتی که از پنل دراپینو خریداری کرده باشی شامل پاداش بیت کوینی خواهد بود.

مقدار پاداش بیت کوینی که از خرید شارژ و اینترنت دریافت میکنیم چقدر هستش؟

شما در ازای هر خرید شارژ یا اینترنت از دراپینو، معادل یک درصد مبلغ خریدتون بیت کوین یا رمز ارز انتخابی رو دریافت خواهید کرد، مثلا اگر مبلغ خرید شارژ یا اینترنت شما 50.000 تومان باشه معادل 500 تومان بیت کوین دریافت میکنی

به غیر از بیت کوین چه ارز هایی توی دراپینو لیست شدن؟

شما در ازای هر خرید شارژ یا اینترنت از دراپینو، معادل یک درصد مبلغ خریدتون بیت کوین یا رمز ارز انتخابی رو دریافت خواهید کرد، مثلا اگر مبلغ خرید شارژ یا اینترنت شما 50.000 تومان باشه معادل 500 تومان بیت کوین دریافت میکنی


خرید شارژ و اینترنت کدوم اپراتور ها شامل پاداش بیت کوینی میشه؟

همراه اول، ایرانسل و رایتل اپراتور هایی هستن که میتونی با خرید هرکدوم از بسته های اینترنت و شارژ  اونها توی دراپینو بیت کوین رایگان کسب کنی.

من سیم کارتم رو ترابرد کردم، بازم میتونم از دراپینو شارژ بخرم؟

اگه شماره موبایلتو از یک اپراتور به دیگری منتقل کردی و دنبال شارژی برای سیم‌کارت ترابردیت هستی، دراپینو کارتو راه میندازه. فرض کن شماره‌ت مال همراه اوله و حالا می‌خوای از خدمات ایرانسل یا رایتل هم بهره‌مند شی؛ با این سیستم ترابرد، یه شناسه به دست میاری و می‌تونی به راحتی از سرویس‌های هر اپراتوری استفاده کنی. توجه داشته باش وقتی می‌خوای شارژتو از دراپینو بگیری، اولین کاری که باید بکنی اینه که اون اپراتور جدیدی که دلت می‌خواد ازش سرویس بگیری رو تو قسمت اول سفارش انتخاب کنی. در واقع، اپراتور پذیرا همون اپراتوریه که می‌خوای بهش سوییچ کنی. 

با کدوم یک از کارت های بانکی میتونم از دراپینو شارژ تهیه کنم؟

با همه کارت بانکی عضو شبکه شتاب میتونی از دراپینو شارژ و اینترنت بگیری و بیت کوین رایگان دریافت کنی.

در صورتی که مبلغ از حسابم کسر شد ولی شارژ و اینترنت رو دریافت نکردم چه کاری باید بکنم؟

در این صورت تا 72 ساعت مبلغ کسر شده به حساب شما عودت داده میشه، در غیر این صورت زمان تراکنش، مبلغ، شماره پیگیری تراکنش، شماره تلفن خود و شماره‌ی خطی که برای آن شارژ خریده‌اید را از طریق چت آنلاین دراپینو برای همکاران ما ارسال کن تا در اسرع وقت پیگیری بشه.